Bulharsko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

 

 

Alternativy k Bulharsku

Podívejte se, kam se také dá jet na hezkou dovolenou za rozumné peníze:

Řecko a řecké ostrovy

Dovolená na ostrově Kypr

Turecko

Kanárské ostrovy

Tunisko - dovolená

Egypt

 

 

 

 

Bulharsko: vše o Bulharsk... > Katalog objektů > Hotely v Bulharsku > Belvedere Alexandria Club

Hotely v Bulharsku: Belvedere Alexandria Club ***+

Středisko: Primorsko

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Belvedere Alexandria Club

Hotel Belvedere Alexandria Club se nachází v severní části letoviska Primorsko a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 metrů od jižní a cca 150 m od severní pláže .

Ubytování v Belvedere Alexandria Club

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány A 2+3 , které se skládají ze dvou místností – ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro tři osoby). Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou a chladničkou.

Vybavení

Hotel Belvedere nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí a televizním koutem s českými programy, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), společenskou místnost se stolním tenisem a biliárem (za poplatek), velký venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma (osušky - hotel požaduje vratnou kauci), výtah, klimatizovanou restauraci, bar u bazénu (otevírací doba od 08:00 do 24:00 h), dětský koutek, animační programy pro děti a dospělé . Součástí areálu je tenisový kurt s umělým povrchem Sportflex od firmy Mondo, který splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Tento kurt je přístupný zejména hotelovým hostům, ale mohou zde hrát i další zákazníci CK . Hodina pronájmu vyjde v přepočtu na cca 200 Kč. V recepci si můžete vypůjčit tenisové rakety a míčky za poplatek.

Stravování 

Dle CK. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v klimatizované hotelové restauraci . I letos jsme pro vaše děti připravili bonus v podobě programu dětského all inclusive . V době od 11:00 do 17:00 h jsou limonády, palačinky, různé druhy zákusků, ovoce, kopečková zmrzlina – VŠE ZDARMA.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 150 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 300 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.