Bulharsko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

 

 

Alternativy k Bulharsku

Podívejte se, kam se také dá jet na hezkou dovolenou za rozumné peníze:

Řecko a řecké ostrovy

Dovolená na ostrově Kypr

Turecko

Kanárské ostrovy

Tunisko - dovolená

Egypt

 

 

 

 

Bulharsko: vše o Bulharsk... > Katalog objektů > Hotely v Bulharsku > Concordia Plaza

Hotely v Bulharsku: Concordia Plaza

Středisko: Primorsko

Upravit popis objektu

Doporučení pro hotel Concordia Plaza

Výborná poloha – jen pár metrů od obou pláží i centra letoviska Primorsko, dětský klub v češtině cca 30 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Rodinný hotel se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 200 m od severní pláže, 250 m od jižní pláže a cca 150 m od centra.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 30 m). Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů v téže restauraci.

Hotel Concordia Plaza - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny televizorem, chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Svým hostům nabízí malou vstupní halu a venkovní bazén (v hotelovém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.