Bulharsko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

 

 

Alternativy k Bulharsku

Podívejte se, kam se také dá jet na hezkou dovolenou za rozumné peníze:

Řecko a řecké ostrovy

Dovolená na ostrově Kypr

Turecko

Kanárské ostrovy

Tunisko - dovolená

Egypt

 

 

 

 

Letní turistická střediska: Djuni

Upravit popis objektu

Letovisko Djuni

Duni je moderním luxusním prázdninovým letoviskem na břehu Černého moře. Letovisko je vzdáleno 7km od Sozopole, 12 km od Primorska a 40 km od Burgasu. Městečko je vystavěno na svazích okolo malé romantické zátoky Alepu. Jeho vilky a menší hotely respektují tradiční charakter bulharské architektury. Nedaleko Djuni se nachází laguna a mokřina Alepou, která je hojně vyhledávaná turisty i rybáři. Tato přírodní rezervace je přirozeným útočištěm tažných ptáků.

Pláž u Djuni

Pláž v Djuni je 4,5 km dlouhá a přibližně 100 m široká. Pokrytá je jemným zlatavým pískem, který místy na jejích okrajích vytváří romantické přírodní duny. Zdejší moře je vyhlášené svou čistotou, pláž byla oceněna modrou vlajkou. Přístup do vody je pozvolný vhodný i pro malé děti, které se zde nerušeně a bezpečně mohou věnovat vodním hrátkám. Zátoka je zároveň přírodně chráněna před severním větrem.

Turistická vybavenost letoviska

V Djuni najdete vše, co lidé běžně od dovolené očekávají. Dostatek restaurací, kaváren, denních barů i noční kluby. K dispozici jsou bazény pro dospělé i děti, tenisové kurty a velká nabídka vodních sportů.  Djuni je výborným místem pro strávení aktivní dovolené s dětmi, pro které je zde několik dobře vybavených dětských hřišť.

 

 

Tipy na hotel ve středisku Djuni

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Djuni. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Djuni.

Marina Royal Palace

Marina Royal Palace *****

Hotel Marina Royal Palace***** je součástí komplexu Djuni Royal Resort. Tento luxusní hotel působí elegantním a komfortním dojmem. Hotel pro náročné klienty všech věkových kategorií a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou mimo hotelová letoviska a ve velmi kvalitním hotelu na pláži letoviska Djuni. Velká pozornost se zde věnuje dětem.

Holiday Village

Holiday Village ****

Komplex Holiday Village**** je součástí komplexu Djuni Royal Resort. Je to architektonicky velmi originální komplex položený v borovicovém háji letoviska Duni, který se skládá ze dvou hotelů – h. Belleville**** a h. Holiday Village**** (budova Laguna, budova Coral, budova Romance, budova Flora) a devatenácti vilek (Renaissance Apartment a Paradise Apartment). Hotel pro náročné klienty všech věkových kategorií. Velká pozornost se zde věnuje dětem.

Belleville

Belleville ****

Komplex Holiday Village**** je součástí komplexu Djuni Royal Resort v letovisku Djuni. Je to architektonicky velmi originální komplex položený v hezkém borovicovém háji, který se skládá ze dvou hotelů – h. Belleville**** a h. Holiday Village**** (budova Laguna, budova Coral, budova Romance, budova Flora) a devatenácti zajímavých vilek (Renaissance Apartment a Paradise Apartment). Hotel je pro náročné klienty všech věkových kategorií. Velká pozornost se zde věnuje dětem.

Pelikan

Pelikan ****

Hotel Pelikan**** je součástí komplexu Djuni Royal Resort. Hotel v nádherném architektonickém stylu s vysokou kvalitou služeb. Svým klientům nabízí komfortní ubytování a služby all inclusive v hotelu i na pláži. Hotel pro náročné klienty všech věkových kategorií. Velká pozornost se zde věnuje dětem.  Komplex se nachází v letovisku Djuni.

Marina Beach

Marina Beach ****

Hotel Marina Beach**** je součástí komplexu Djuni Royal Resort. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, komfortní ubytování v letovisku Djuni a služby all inclusive v hotelu i na pláži. Hotel pro velmi náročné klienty všech věkových kategorií. Velká pozornost se zde věnuje dětem.