Bulharsko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

 

 

Alternativy k Bulharsku

Podívejte se, kam se také dá jet na hezkou dovolenou za rozumné peníze:

Řecko a řecké ostrovy

Dovolená na ostrově Kypr

Turecko

Kanárské ostrovy

Tunisko - dovolená

Egypt

 

 

 

 

Letní turistická střediska: Sveti Vlas

Upravit popis objektu

Středisko Sveti Vlas

Sveti Vlas je rychle se rozvíjejícím přímořský letoviskem. Leží 13 km od Nessebaru. Ve středověku zde byl klášter Sv. Vlase.

Tipy na hotel ve středisku Sveti Vlas

Níže je několik tipů na hotely, studia či apartmány ve středisku Sveti Vlas. Kompletní přehled ubytování najdete na stránce Seznam hotelů a ubytování ve středisku Sveti Vlas.

Peshev

Peshev **+

Hotel Peshev se nachází na jihu Svatého Vlasu, což znamená na úplném začátku městečka, v blízkosti letoviska Slunečné pobřeží, 300 m od moře a 350 m od centra. Pláže jsou písečné i oblázkové, pozvolně se svažující do moře, ideální i pro děti. Vodní sporty, občerstvení, bary.

Nušev

Nušev **

Apartmánový komplex Nušev se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a nedaleko centra letoviska Svatý Vlas. V komplexu je k dispozici bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka zdarma, dětské hřiště.

Sun Palace & Riviera

Sun Palace & Riviera ***

Hotel & apartments Sun Palace & Riviera je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort a novinkou v naší nabídce. Ideální poloha – u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, ubytování rodinného typu v klidném prostředí letoviska Sveti Vlas a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr z něj činí vhodnou kapacitu pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Sky

Sky ***

Hotel SKY byl uveden do provozu v roce 2005, nachází se cca 200 m od centra letoviska Sv. Vlas (Sveti Vlas), v blízkosti velmi atraktivního přístavu a je vzdálen cca 250 m od velké písečné pláže. Jedná se o menší, rodinný, útulný hotel s českým managementem i personálem, kterému na klientech opravdu záleží. Všechny pokoje jsou velké, zařízené moderním nábytkem. V nedalekém jachtařském přístavu, který je největší na pobřeží Černého moře se nachází promenáda s romantickými restauracemi. Výhodou je i blízkost letoviska Sluneční pobřeží, kam pravidelně jezdí autobus ze zastávky přímo u hotelu. Do Nesebaru mužete autobusem nebo lodní dopravou. Svatý Vlas je pro turisty klidné místo pro pohodovu dovolenou a hotel Sky oázou s domácí, příjemnou atmosférou. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Paradise Beach

Paradise Beach ***+

Hotel Paradise Beach leží přímo na široké písečné pláži u letoviska Sveti Vlas. Nákupní možnosti a restaurace cca 2 km.