Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sveti Vlas

Oblast
Typ střediska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sveti Vlas, budeme moc vděční za váš názor.

Středisko Sveti Vlas

Sveti Vlas je rychle se rozvíjejícím přímořský letoviskem. Leží 13 km od Nessebaru. Ve středověku zde byl klášter Sv. Vlase.

Tipy na hotel ve středisku Sveti Vlas

PrimaSol Sineva

Komplex PrimaSol Sineva se skládá ze dvou samostatných hotelů PrimaSol Sineva Park 3*, který je cca 100 m od pláže a PrimaSol Sineva Beach 4*, který je přímo nad mořem. Komplex leží v letovisku Svatý Vlas.

1.

Dinevi Resort - komplex Kambani

Apartmánový komplex Kambani je součástí architektonicky velmi originálního komplexu Dinevi Resort a novinkou v naší nabídce. Ideální poloha – u největšího bulharského jachtařského přístavu (kotvit zde může více než 350 jachet), pěší přímořské promenády a pláže, ubytování rodinného typu v klidném prostředí a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebr z něj činí vhodnou kapacitu pro vlastní dopravu.

2.

Paradise Beach

Terasovitý hotelový komplex, ležící u nejhezčí místní pláže.

3.

Caesar Palace Beach

Hotel Caesar Palace Beach je ve středomořském stylu s nádherným výhledem na Černé moře.

4.

Madara

Populární hotel s příjemnou atmosférou.

5.

Nušev

Apartmánový komplex Nušev se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od písečné pláže , cca 1000 m centra letoviska a cca 4000 m od Slunečného Pobřeží. Z letoviska Svatý Vlas je zajištěna (za poplatek) autobusová doprava (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebru.

6.