Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bulharsko – přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 432

Kavkaz Golden Dune od 1 Kč se všemi poplatky

Hotel Kavkaz Golden Dune se nachází v klidné centrální části letoviska Sluneční pobřeží v blízkosti pláže, cca 50m od písečných dun. Cetrum letoviska je cca 500 m od hotelu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře - přístup přes písečné duny. Lehátka a slunečníky za poplatek, bohatá nabídka vodních sportů. Země - Bulharsko

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Kiparisite od 1 Kč se všemi poplatky

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami v této kategorii. Ubytování blízko pláže známého letoviska Sluneční Pobřeží a vynikající cena. Díky své je atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 80 m od hotelu) dlouhá několik kilometrů, postupně se svažující do moře. Půjčování lehátek a slunečníků (za poplatek). Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd.

Doprava letadlem • Odjezd z: Brno, Praha a Ostrava
Ubytování v hotelu
Polopenze nebo plná penze
Pobyty na 8 dní

Kamenec od 1 Kč se všemi poplatky

Kamenec
Středisko

Nově vybudovaný hotel Kamenec disponuje ideální polohou přímo na pláži. Centrum letoviska Kiten je od hotelu vzdáleno cca 5 min. chůze. Kombinace kvality a ideální pozice činí tento hotel atraktivní pro turisty. Hotel je vybudován v zajímavém stylu, který Vás mile překvapí.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 dní

Gergana penzion od 250 Kč se všemi poplatky

Gergana penzion
Středisko

Velmi oblíbený penzion Gergana leží na hlavní ulici v centru města Kiten, 400 m od severní a 250 m od jižní pláže. Ubytování v standardně zařízených 2lůžkových pokojích s možností přistýlky nebo 4lůžkových apartmánech, s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a balkonem.

Doprava letadlem, autobusem a kombinovaně • Odjezd z: Brno, Praha a Ostrava
Ubytování v hotelu
Jen snídaně, Žádná strava, plná penze nebo polopenze
Pobyty na 10, 11, 12, 13 nebo 14 dní

Kotva od 4 390 Kč se všemi poplatky

Hotel Kotva nabízí velmi dobré služby a je vhodným místem pro dovolenou s dětmi – ty ocení zejména vodní park s celou řadou atrakcí. Očekáváte li od své dovolené odpočinek, ale také zábavu a příjemný hotelový ruch, pak je tento hotel správným výběrem. Mezi klienty CK velmi oblíbený, stejně tak i letovisko Slunečné pobřeží.

Doprava letadlem a vlastní • Odjezd z: Praha, Pardubice, Brno a Ostrava
Ubytování v hotelu
Jen snídaně nebo all inclusive
Pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní

Adena od 4 550 Kč se všemi poplatky

Adena
Středisko

Moderní, v roce 2011 otevřený hotel Adena se nachází v klidné rezidenční části letoviska Černomorec, zhruba 200 metrů od pláže. V hotelu jsou k dispozici dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje i apartmány. Všechny pokoje i apartmány mají ledničku, LCD-TV, Wi-Fi, rychlovarnou konvici a klimatizaci zdarma. Příjemný hotel Adena je vhodný pro všechny klienty, nehledě na věkové kategorie.

Doprava letadlem, autobusem a kombinovaně • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
Žádná strava, polopenze nebo jen snídaně
Pobyty na 10, 11, 12, 13 nebo 14 dní

Penzion Barba od 4 790 Kč se všemi poplatky

Penzion Barba
Středisko

Asi 200 metrů od centra prázdninového městečka Obzor se nachází třípatrový rodinný penzion Barba s příjemnou venkovní restaurací, bezénem v zahradě a bezdrátovým internetem zdarma v celém penzionu včetně pokojů. Penzion se nachází 150 metrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Penzion je výbornou volbou pro klienty vyhledávající pobyt v klidnějším středisku poblíž pláže. Doporučujeme pro prožití bezvadné rodinné dovolené.

Doprava letadlem a vlastní • Odjezd z: Pardubice, Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v penzion
Jen snídaně
Pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní

Sunrise Club od 4 890 Kč se všemi poplatky

Hotel Sunrise Club se nachází v klidné, severní části Slunečného Pobřeží, která se nazývá Zora Holiday Village, cca 50 m od promenády Blízká zastávka místního autobusu umožňuje spojení s centrem letoviska i se starobylým Nesebarem.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Ostrava a Brno
Ubytování v hotelu
Jen snídaně
Pobyty na 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 nebo 15 dní

Penzion Vanja I od 4 990 Kč se všemi poplatky

Penzion Vanja I
Středisko

Penzion Vanja I je cenově zajímavou nabídkou ubytování v přátelském prostředí blízko pláže i centra střediska Primorsko s řadou obchodů a restaurací.  Osloví zejména méně náročné klienty a rodiny s dětmi.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Pardubice, Brno a Ostrava
Ubytování v penzion
Žádná strava
Pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní

Dům Barbovi od 4 990 Kč se všemi poplatky

Dům Barbovi
Středisko

Dům Barbovi je ideální volbou pro klienty vyhledávající ubytování v apartmánech s možností vlastního vaření, poblíž centra města Obzor a pouhých 70 metrů od krásné písečné pláže. Pobyt zde doporučujeme i rodinám s dětmi.

Doprava letadlem a vlastní • Odjezd z: Praha, Brno, Ostrava a Pardubice
Ubytování v hotelu
Žádná strava
Pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní