Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alba

Dovolená plná zážitků v komfortním hotelu. Hotel Alba leží na lehce se svažující písečné pláži, cca 100 m. Přímo v pulzujícím městě. Země - Sluneční pobřeží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis a poloha hotelu Alba:

Dovolená plná zážitků v komfortním hotelu. Hotel Alba leží na lehce se svažující písečné pláži, cca 100 m. Přímo v pulzujícím městě.

Vybavení:

Hotel Alba má 283 pokojů. Výtahy. Recepce, internetový koutek (za poplatek), bufetová restaurace a terasa, restaurace á-la-carte (za poplatek), bary, kavárna, minimarket. Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén s barem a terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, (na pláži za poplatek). Ručníky u bazénu na kauci. Posilovna v ceně. Biliár za poplatek. Na veřejné pláži široké spektrum sportovního vyžití.

Zábava :

bary, taverny, diskotéky na Slunečním pobřeží. Wellness tip : masáže za poplatek. Pro rodiny : dětský bazén, dětské hřiště. Parkování: omezený počet parkovacích míst bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B/A2K): sedací kout, koberec, chladnička, klimatizace, trezor za poplatek, sat. TV, telefon, vana, WC, fén a balkon. A2B: vana i sprcha, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje. A2K: vyšší patra s výhledem na moře, komfortnější. Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2C): 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice, vana, jinak jako dvoulůžkové pokoje.

Stravování :

Dle ck, polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisAlba Hotel se nachází přímo u hlavní promenády v srdci Slunečného pobřeží. V okolí hotelu naleznete množství obchodů, barů a restaurací. Hotel...

Popis hoteluBlízko pláže a místních obchodů v centru letoviska. Dětský bazén s miniskluzavkami. Pěkné rodinné pokoje. Polohav centru letoviska Slunečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.