Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotelový klub Elenite Bungalovy

Elenite bungalovy jsou výbornou volbou pro všechny věkové skupiny klientů, především pak pro rodiny s dětmi, pro které je v areálu velké množství vyžití. Bungalovy Elenite se nachází v prázdninovém středisku Elenite v blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotelový klub Elenite Bungalovy, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a vybavení areálu Elenite

Areál Elenite je tvořen hotely Royal Park, Royal Bay, Andalusia/Atrium a samostatnými bungalovy. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum, centrální recepce a bufetová restaurace bungalovů, tři restaurace s obsluhou „SOZOPOL“, „TALYANA“ a „SUN SHINE“ nabízející tradiční bulharskou a mezinárodní kuchyni. Restaurace jsou otevřené od 18:00 do 22:30. Součástí areálu je několik barů, noční klub „GALAXY“, kavárna, irský bar a pivnice „FRIGATE“, cukrárna „PHILLIPOLIS“, animační sál „BROADWAY“, lékařské centrum, lázeňské centrum „VICTORIA“, diskotéka od 22:00 do 02:00. V areálu se nachází i rozsáhlý aqua park, do kterého mají klienti ubytováni v Elenite vstup zdarma - lehátka, slunečníky a občerstvení v aquaparku je za poplatek a není součástí stravování all inclusiv.

Poloha Elenite

Bungalovy Elenite jsou postaveny ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30 – 500 metrů od pláže. Centrální recepce bungalovů dělí obytnou část na dvě zóny – sunset (západ) a sunrise (východ). Bungalovy se nachází ve středisku Elenite.

Pokoje

Standardní pokoje s jednou přistýlkou (rozkládací křeslo) a se dvěma přistýlkami (palanda) mají klimatizaci, SAT-TV, lednici, koupelnu se sprchou, balkon,nebo terasu s výhledem na moře, nebo do okolí.

Pláž

Krásná 800 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava

Profesionální tým animátorů a instruktorů nabízí celodenní a večerní sportovní a společenské aktivity a programy. Plážový volejbal, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní polo, vodní sporty na pláži, kulečník, tenisový kurt, posilovna, dětský klub „ALADIN“ pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, možnost windsurfingu s možností získání mezinárodního certifikátu a rozlehlý aqua park s řadou vodních skluzavek, jehož použití je pro klienty areálu zdarma. Lehátka a slunečníky v aqua parku jsou za poplatek. Placené služby v areálu: Rybí restaurace, irský bar „FRIGATE“, plážový bar nabízející více jak 50 druhů koktejlů, Aqua bar, piano bar „ILLUSION“, bowlingové dráhy, internetový klub v hotelu Royal Park, lázeňské centrum „VICTORIA“ nabízející cca 150 masážních a relaxačních procedur, sauna, zapůjčení tenisových raket a míčků, mini-golf včetně depozitu na golfové hole a míčky.

Stravování

Dle CK. All-inclusive plná penze bufetovým způsobem včetně odpoledního občerstvení a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Možnost objednání večeře v jedné ze tří restauracích s obsluhou po předchozí rezervaci.

Tipy pro správnou volbu

blízko pláže | možnost výletů | lehátka a slunečníky na pláži zdarma | All inclusive pro dítě ZDARMA!

Aktuální popis od CK

StřediskoElenitePolohaBungalovy jsou součástí komplexu Elenite a jsou umístěny v několika řadách ve svahu, v parkové zeleni, cca 6 km od Slunečného pobřeží s...

Parametry

Typ ubytování Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.