Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nymfa

Starší třípatrový hotel Nymfa s výtahem leží ve velké zahradě prázdninového klubu Riviera Beach, na jižním okraji střediska Zlaté písky, 14 km od Varny a 29 km od letiště ve Varně. Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nymfa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Nymfa

Starší třípatrový hotel Nymfa s výtahem leží ve velké zahradě prázdninového klubu Riviera Beach, na jižním okraji střediska Zlaté písky, 14 km od Varny a 29 km od letiště ve Varně.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Vybavení hotelu Nymfa

Menší hala s recepcí, trezory, restauraci v prvním patře a lobby bar.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě mají vlastní příslušenstvím (sprchu, umyvadlo, WC), satelitní televizor, klimatizaci, lednici, a balkon s výhledem na moře.

Stravování

Dle zájezdu, All inclusive formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení. Nápoje místní výroby jsou servírovány od 10:00 do 23:00.

Aktuální popis od CK

StřediskoZlaté písky – RivieraPolohaModerní, zrenovovaný třípatrový hotel leží ve velké zahradě prázdninového klubu Riviera Beach, na jižním okraji střediska...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.