Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perla Hotel

Oblíbený cíl párů a singles. Dlouhá, pozvolna se svažující písečná pláž, je od hotelu Perla cca 200 m. Obchody, restaurace a taverny v bezprostřední blízkosti. Oblast - Bulharsko, Sluneční pobřeží

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perla Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Perla:

Oblíbený cíl párů a singles. Dlouhá, pozvolna se svažující písečná pláž, je od hotelu Perla cca 200 m. Obchody, restaurace a taverny v bezprostřední blízkosti.

Vybavení:

125 pokojů na 6 patrech. Výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezory za poplatek, restaurace, bar. Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén s terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně (na pláži za poplatek). Biliár za poplatek. Wellness tip : masáže za poplatek. Pro rodiny : zabudovaný dětský bazének. Parkování: parkoviště cca 5 BGN/den. Domácí zvíře: malé, do 5 kg (za poplatek). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2K): sedací kout, chladnička, klimatizace, sat. TV, telefon, sprcha, WC, balkon. A2K: vyšší patra, komfortnější.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, volitelně polopenze nebo all inclusive. Všechna jídla formou bufetu. All Inclusive : snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-23 hod. Snacks (pizza, sendviče, sušenky) stejně jako káva a čaj 16-18 hod.

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti cca 200 m - Autobusová zastávka cca 20 m - Letiště Burgas cca 38 km Pláž- Písčitá pláž je cca 300 m -...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od