Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stefanov

Hotelový komplex Stefanov se nachází 350 m od pláže a 100 m od centra letoviska Lozenec. Komplex Stefanov, skládající se ze tří budov, nabízí venkovní bazén s barem (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní krytý bazén, lobby bar, zahradní restauraci, sportovní hřiště, dětské hřiště s mateřskou školkou, možnost grilování, přístup k internetu (wi-fi) zdarma. Oblast: Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stefanov, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Stefanov

Hotelový komplex Stefanov se nachází 350 m od pláže a 100 m od centra letoviska Lozenec.

Vybavení hotelu Stefanov

Komplex Stefanov, skládající se ze tří budov, nabízí venkovní bazén s barem (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní krytý bazén, lobby bar, zahradní restauraci, sportovní hřiště, dětské hřiště s mateřskou školkou, možnost grilování, přístup k internetu (wi-fi) zdarma. Hosté si mohou zahrát stolní tenis, mini fotbal, volejbal a je pro ně připraven zajímavý program (nestinarské večery, varietní show a animační programy pro děti i dospělé). Ve vzdálenosti cca 350m od hotelu Stefanov jsou tenisové kurty.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (pohovka + rozkládací křeslo) vybaveny moderním nábytkem, balkonem, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), mini bar, kabelovou televizi.

Stravování

Dle ck, v ceně je zahrnuta polopenze formou švédského stolu v hotelové restauraci.

Pláž

Městská pláž ve vzdálenosti 350 m s pozvolným vstupem do moře, bohatá nabídka vodních sportů. Turisté mohou využít i před větrem skalami chráněné zálivy.

Aktuální popis od CK

StřediskoLozenecPolohaRodinný hotelový komplex Stefanov se skládá ze 3 hotelů. Areál se nachází vklidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec u místní...

StřediskoLozenecPolohaHotel Stefanov III. byl otevřen v roce 2010 je součástí rodinného hotelového komplexu Stefanov. Areál se nachází vklidné části na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od