Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 21. 6. - 5. 7. 2020
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Praha
Stravování Jen snídaně
Ubytování Hotelový pokoj
15 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
dospělý - pevné lůžko, snídaně, 14 nocí 28 990 Kč
dítě od 2 do 12 let - pevné lůžko, snídaně, 14 nocí 28 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj, 14 nocí 19 790 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj s výhledem na moře, 14 nocí 26 490 Kč
dospělý - pevné lůžko, pokoj Deluxe, snídaně, 14 nocí 29 990 Kč
dítě od 2 do 12 let - pevné lůžko, pokoj Deluxe, snídaně, 14 nocí 29 990 Kč
dítě od 2 do 6 let - přistýlka, pokoj Deluxe, snídaně, 14 nocí 5 990 Kč
dítě od 6 do 12 let - přistýlka, pokoj Deluxe, snídaně, 14 nocí 19 990 Kč
osoba - příplatek za výhled na moře, 14 nocí 2 790 Kč
venkovní parkovací stání u letiště Václava Havla pro 1 vůz, 15 dní 1 700 Kč
kryté parkovací stání u letiště Václava Havla pro 1 vůz, 15 dní 2 100 Kč
Praha, letiště Václava Havla - salónek Menzies 790 Kč
poplatek za Travel Plus Comfort 3 990 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.