Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Arkutino

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Arkutino, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Tipy na hotel v letovisku Arkutino

Sveti Toma

Komplex čtyřpatrových budov je opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení nedotčené přírody oblasti Arkutino se skvělým výhledem na moře a komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Omezený přístup automobilů do komplexu garantuje Vaši pohodu a plnohodnotnou dovolenou. Ubytování v hotelu Sveti Toma je vhodné pro všechny věkové kategorie i pro klienty cestující vlastní dopravou.

1.

Arkutino Resort od 15 190 Kč se všemi poplatky

Hotelový komplex Arkutino Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v nabídce zájezdů do Bulharska a letoviska Arkutino. Spojení nedotčené přírody, komfortu a příjemné atmosféry v komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Omezený přístup automobilů do komplexu Vám garantuje pohodu a plnohodnotnou dovolenou pro návštěvníky. Hotel Arkutino Resort je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro klienty cestující vlastní dopravou.

2.

Apartments & Hotel Sveti Toma

Komplex čtyřpatrových budov Apartments Sveti Toma je novinkou a opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení nedotčené přírody se skvělým výhledem na moře a komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Omezený přístup automobilů do komplexu garantuje pohodu a plnohodnotnou dovolenou pro návštěvníky. Komplex se nachází v letovisku Arkutino.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---