Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elenite

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elenite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Elenite

Elenite je malebné přímořské letovisko rozprostírající se na nejjižnějším výběžku Balkánského prstence asi 27 km od Nessebaru a 55 km od Burgasu. Nádherná scenérie obklopující městečko spolu s jeho klidnou a usměvavou atmosférou vytváří ideální podmínky pro strávení nezapomenutelné relaxační dovolené. Zároveň je zde mnoho možností sportovního vyžití – jsou zde tenisové kurty, velmi dobře vybavené půjčovny a provozovny vodních sportů a různé plážové atrakce.

Co v Elenite?

Pokud trávíte svou dovolenou v Elenite, rozhodně nesmíte vynechat návštěvu starobylého Nessebaru, který bezesporu patří mezi nejkrásnější místa na pobřeží Černého moře. Další zajímavostí je pak výběžek Emine, který je také velmi pěkný a vyhledávaný. Leží na sever od Elenite.

Video:

A zde je krátké video, které ukazuje letovisko Elenite i krásu přilehlé pláže.

Video

Tipy na hotel v letovisku Elenite

Elenite Hotel Royal Park od 12 766 Kč se všemi poplatky

Areál je tvořen hotely a samostatnými bungalovy postavenými ve svahu v prostředí parkové zeleně v několika řadách 30-500 m od pláže. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum a centrální recepce bungalovů, která dělí obytnou část na dvě zóny sunset (západ) a sunrise (východ), tři restaurace, noční klub, kavárna, cukrárna, denní bary, animační sál, lekářské centrum, posilovna, lázeňské centrum, diskotéka, internet. V rozlehlé zahradě areálu jsou bazény, dětská centra, dětský klub, bary, tenisové kurty, stylová restaurace.

1.

Hotelový klub Elenite Bungalovy od 13 650 Kč se všemi poplatky

Areál Elenite je tvořen hotely Royal Park, Royal Bay, Andalusia/Atrium a samostatnými bungalovy. V centru areálu je obchodní a zábavní centrum, centrální recepce a bufetová restaurace bungalovů, tři restaurace s obsluhou „SOZOPOL“, „TALYANA“ a „SUN SHINE“ nabízející tradiční bulharskou a mezinárodní kuchyni. Restaurace jsou otevřené od 18:00 do 22:30. Součástí areálu je několik barů, noční klub „GALAXY“, kavárna, irský bar a pivnice „FRIGATE“, cukrárna „PHILLIPOLIS“, animační sál „BROADWAY“, lékařské centrum, lázeňské centrum „VICTORIA“, diskotéka od 22:00 do 02:00. V areálu se nachází i rozsáhlý aqua park, do kterého mají klienti ubytováni v Elenite vstup zdarma - lehátka, slunečníky a občerstvení v aquaparku je za poplatek a není součástí stravování all inclusiv.

2.

Zornitza Sands od 13 690 Kč se všemi poplatky

Hotel Zornitza Sands je novinkou v nabídce od sezony 2011. Svým klientům nabízí komfortní ubytování, velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru. Vynikající poloha hotelu přímo na pláži letoviska Elenite jen přispívá ke spokojenosti hostů.

3.

Hotel Royal Bay od 15 190 Kč se všemi poplatky

Hotel Royal Bay se nachází ve východní části areálu přímo u moře, v prázdninovém letovisku Elenite.

4.

Elenite Holiday Village od 13 142 Kč se všemi poplatky

Hotel Elenite Holiday Village je výborně vybavený resort, obklopen krásnou přírodou. Hotel obvykle nabízí bezplatný vstup do aquaparku Atlantis pro návštěvníky resortu. Bohatá je i nabídka dalších aktivit pro malé i velké.

5.

Andalussia

Hotelový komplex Andalussia se nachází v západní části areálu v blízkosti hotelu Royal Park v letovisku Elenite.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---