Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Carevo

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Carevo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Letovisko Carevo

Letovisko Carevo se malebně rozkládá na dvou menších poloostrovech. Je největším přístavem na jih od Burgasu, vzdáleného asi 70 km.

Carevo a jeho historie

Původní starověké osídlení bylo v místech dnešní vesnice/letoviska Lozenec, během ottomanské nadvlády se však obyvatelstvo kvůli častým tureckým útokům přesunulo do míst, kde se dnes nachází staré město Careva. Tehdy bylo známo pod jménem Vasilico. Roku 1882 bylo zničeno rozsáhlým požárem a znovu vybudováno ve své dnešní podobě.

Turistická vybavenost

V současné době je Carevo frekventovaným jihobulharským přímořským městem. Je známo svou pohostinností, vynikajícími službami, množstvím zábavních podniků, kaváren a restaurací a také výborně zásobeným trhem s produkcí místní zeleniny a čerstvých ryb.

Co v zde?

Zvlášť pěkné jsou večerní procházky pobřežním parkem a promenádou s výhledem na překrásně osvětlený přístav, až na konec poloostrova ke kostelu Nanebevzetí Panny Marie z roku 1825. Ve městě můžete vidět také kostely Sv. cara Borise (Sveto car Boris), Sv. Trojice (Světa Trojica) a Sv. Jiří.

Pláže v Carevu

V okolí Careva je mnoho menších zátočin, obklopených zelení, které si uchovali svou původní přírodní krásu. Příjemné koupání nabízí i zalesněná zátoka s kempem Arapia, na jih od města je pláž a tábořiště Nestinarka.

Tipy na hotel v letovisku Carevo

Diana od 12 490 Kč se všemi poplatky

Rodinný hotel Diana s příjemnou atmosférou a výbornou polohou – přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže.

1.

Villa Stella

Dobře udržovaný penzion Villa Stella rodinného typu s příjemnou atmosférou a výbornou polohou - přímo v centru letoviska Carevo a blízko pláže. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií.

2.

Primea

Apartmánový čtyřpatrový hotel Primea je situován v krásném zálivu v jižní části známého letoviska Carevo, přímo na pláži, cca 2,5 km od centra a cca 80 km od letiště Burgas.

3.

Hermes Hotel & Apartments od 10 590 Kč se všemi poplatky

Club Hotel & Apartments Hermes je nový **** klubový hotel s nabídkou řady vysoce kvalitních služeb a aktivit. Komfortní ubytování, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže činí spolu s programem all inclusive a vynikající cenou z hotelu Hermes velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty.

4.

Hotel & Apartments Hermes

Hotel & Apartments Hermes je nový **** klubový hotel s nabídkou řady vysoce kvalitních služeb a aktivit. Komfortní ubytování v letovisku Carevo, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže činí spolu s programem all inclusive a vynikající cenou z hotelu Hermes velmi vyhledávanou kapacitu vhodnou i pro náročné klienty. Během své dovolené zde můžete potkat i moderátora Leoše Mareše a herečku Alici Bendovou, kteří si v Hermesu koupili své vlastní letní byty.

5.

Mimoza od 13 190 Kč se všemi poplatky

Hotel Mimoza se nachází ve staré části městečka nesoucí název Vasiliko, v oblasti Carevo a je vzdálen cca 150 m od písečné pláže Nestinarka.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---