Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Černomorec

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Černomorec, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Černomorec

Původní ves Černomorec se postupem času stala oblíbeným turistickým letoviskem, které se rozkládá v půvabné zátoce 24 km od Burgasu a 9 km od Sozopole . Je to poklidné městečko, bez přílišného nočního ruchu, nabízí však širokou škálu malých hospůdek s proslavenou tradiční kuchyní i kavárniček zvoucích k příjemnému posezení za příznivé ceny. Hotýlky jsou spíše malé, ale kvalitní. Ve městě je nádherný starobylý kostelík.

Pláže u letoviska

V Černohorci jsou čtyři hlavní písečné pláže, každá trochu jiná. Pláže jsou vesměs s pozvolným vstupem do vody, která je průzračně čistá a nádherně modrá. Na rozdíl od velkých rezortů nebývají zdejší pláže ani v sezóně přelidněné a na své si tak přijdou příznivci klidněji strávených dovolených a také rodiny s malými dětmi, o kterých má díky tomu rodič lepší přehled. Na King´s Beach situované v jižní části letoviska přitom naleznete atraktivní nabídku vodních sportů. Na své si zde přijdou i milovníci šnorchlování.

Co v Černomorci?

Velmi dobré autobusové spojení je z Černomorce do starobylé Sozopole s rozsáhlým historickým centrem. Také do 24 km vzdáleného Burgasu jezdí pravidelná autobusová linka.

Tipy na hotel v letovisku Černomorec

Veselina

Rodinný hotel Veselina leží v klidné části letoviska Černomorec, cca 300 m od moře. Klientům je k dispozici zahrada s bazénem (lehátka u bazénu zdarma). Hotel Veselina také nabízí posezení v kavárně, saunu a wi-fi připojení k internetu.

1.

Adena

Moderní hotel otevřený v roce 2011 v klidné rezidenční části letoviska Černomorec,cca 200 m od centrální pláže.

2.

Kosko

Příjemný moderní hotel nacházející se v srdci letoviska Černomorec cca 250 m od pláže.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---