Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kranevo

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kranevo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Kranevo

Kranevo je příjemná vesnička ležící v chráněné zátoce mezi letoviskem Zlaté písky a asi 2 km vzdálenou Albenou, kam se lze pohodlně dostat pěší procházkou okolo moře. V římských dobách zde stála pevnost Ekrene, užívána byla až do středověku. Její rozvaliny naleznete jižně od vesnice.

Turistická vybavenost letoviska

V Kranevu jsou jak větší hotely, tak malé penziónky, využít můžete bohaté nabídky restaurací a obchůdků. Pro děti se staví velký dětský komplex. V jižní části letoviska se dochovala část starověkého Římského opevnění. Za návštěvu rozhodně stojí nedaleká přírodní rezervace Batova.

Pláže v Kranevu

Samotná vesnice Kranevo je malým přímořským střediskem s udržovanými, čistými plážemi pokrytými světlým pískem. Vstup do moře je pozvolný a umožňuje bezpečné koupání i malým dětem.

Co v Kranevu?

Nedaleko Kraneva je známý skalní klášter Aladža. Na druhou stranu od vesničky je městečko Balčik se zajímavými památkami, palácem a botanickou zahradou.

Tipy na hotel v letovisku Kranevo

Kristel Park od 11 490 Kč se všemi poplatky

Hotel Kristel Park je hotel s příjemnou atmosférou a zajímavou architekturou. Blízkost hotelového letoviska Albena plného atrakcí a zábavy činí z hotelu Kristel Park velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu vhodnou pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny a dětmi. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou hotelu.  Hotel Kristel Park se nachází v letovisku Kranevo

1.

Belle View

Hotel Belle View *** je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí ubytování rodinného typu na velmi dobré úrovni a příjemnou atmosféru. Ideální poloha v letovisku a blízkost hotelového letoviska Albena plného atrakcí a zábavy jen přispívají ke spokojenosti hostů. Hotel se nachází v letovisku Kranevo.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---