Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sinemorec

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sinemorec, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Letovisko Sinemorec

Sinemorec leží asi 5 km od Ahtopole a 90 km od Burgasu na poloostrově nedaleko ústí řeky Veleka, poblíž tureckých hranic. Dlouho zde byla uzavřená oblast, takže si dosud uchoval původní kouzlo typické rybářské vesnice. V posledních letech rapidně vzrůstá obliba i návštěvnost tohoto malého letoviska, přesto si však stále zachovává příjemnou poklidnou atmosféru.

Pláže v Sinemoreci a okolí

Letovisko je obklopeno třemi nádhernými plážemi. Vysoké skalnaté pobřeží v jižní části ukrývá malá romantická zákoutí a poskytuje tak ideální podmínky pro strávení dovolené zejména lidem, kteří vyhledávají klidná místa, kde mohou nerušeně odpočívat i vychutnávat překvapující rozmanitost okolní přírody. Tato část je také velmi oblíbena potápěči.  Na jihu je prostorná písečná pláž s pozvolným přístupem do moře vhodným i pro děti. Zde také naleznete lehátka a slunečníky, půjčovny skútrů, šlapadel i stánky s občerstvením.

Turistickávybavenost

Sinemorec je menší příjemné a klidné letovisko. Je zde několik restaurací, cukrárna, obchod, pošta i tenisové kurty. Rušný noční život a hlučné diskotéky zde však nehledejte.

Co v zde?

Vesnička Sinemorec leží v podhůří hor Strandzha v samém centru přírodní rezervace. Jen několik kilometrů na jih směrem na Rezovo můžete navštívit překrásnou pláž Silistar, oblíbenou pro její světlý písek, krystalicky čistou vodu a snadný a pozvolný vstup do moře, který ocení především rodiny s dětmi.

Tipy na hotel v letovisku Sinemorec

Bella Vista Beach Club

Komfortní ubytování v klidném a tichém letovisku Sinemorec v nejjižnější části bulharského pobřeží, skvělá poloha (nad mořem a přímo na pláži), přátelská atmosféra, kvalitní služby, all inclusive, animační programy pro děti a dospělé, dítě zcela zdarma po celou sezónu.

1.

Relax

Menší rodinný hotel Relax se nachází cca 400 m od krásné písečné pláže.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---