Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Madara

Hotel Madara leží v klidném místě letoviska Sveti Vlas, na zalesněné stráni. K písčité pláži cca 400 m (přístup cestičkami v parku a po schodech).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Madara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Madara

Populární hotel s příjemnou atmosférou.

Poloha:

Hotel Madara leží v klidném místě, na zalesněné stráni. K písčité pláži cca 400 m (přístup cestičkami v parku a po schodech).

Vybavení:

Hotel Madara disponuje 242 pokoji na 6 patrech. Přijímací hala s lobby, recepcí s trezory (za poplatek), výtahy, restaurace s terasou, restaurace á-la-carte, bary, obchod se suvenýry.

Sport a zábava:

Sport/aktivity : bazén se sladkou vodou a terasou na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku, na pláži za poplatek. Půjčovna kol, minigolf, tenis a vodní aktivity na pláži za poplatek (místní poskytovatel). Zábava : animační program od června do září. Wellness tip : krytý bazén. Za poplatek: sauna, masáže, kadeřnictví. Pro rodiny : dětský bazén, diskotéka. Hlídání dětí, miniklub (3-15 let). Parkování: omezený počet parkovacích míst pro hosty hotelu Madara bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

moderně vybavené pokoje, sprcha, WC, klimatizace, telefon, sat. TV, balkón. Jednolůžkové pokoje (A1A). Dvoulůžkové pokoje (A2B): pokoje typu superior.

Junior suita (A2C): pro 2 osoby, trochu větší. Suita (A4D): pro 2-4 osoby, obývací pokoj s pohovkou a 2 křesly, samostatná ložnice oddělena dveřmi, vana nebo sprcha.

Rodinné pokoje (A4A): pro 2-4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje oddělené spojovacími dveřmi.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, All Inclusive : snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11-23 hod. Snídaně "pro spáče". Káva, čaj, ovoce, zákusky a zmrzlina od 10-18 hod. Občerstvení (pizza, hamburgery) od 12-16.30 hod. 1x pobyt večeře v restauraci á-la-carte (na rezervaci). Aktivity: backgammon, basketbal, biliár, šipky, šachy, stolní tenis, volejbal.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.