Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia

Dobře udržovaný hotel rodinného Sofia typu s příjemným venkovním posezením. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v poklidné atmosféře. Hotel Sofia je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek. Destinace Obzor, Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Sofia

Součástí hotelu Sofia je vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci zdarma, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), restaurace s letní zahradou, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, zdarma – malý fitness a parkoviště.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí, dva dospělí a dvě děti.

Doporučení pro hotel Sofia

Dobře udržovaný hotel rodinného Sofia typu s příjemným venkovním posezením. Doporučujeme všem, kteří chtějí strávit dovolenou v poklidné atmosféře. Hotel Sofia je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Sofia se nachází v severní části Obzoru a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže.

Stravování

Dle ck a zájezdu, Služby all inclusive light zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně, obědy a večeře), k obědu a večeři se podávají nealkoholické nápoje, víno, pivo, káva a čaj v době od 11:00 do 21:00 h.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.