Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

St. Stefan

Moderní hotel St. Stefan se nachází v klidné části letoviska Primorsko, cca 150m od severní pláže. Na jižní pláž dojdete pohodlnou chůzí přes centrum městečka za 5 min. Hotel St. Stefan nabízí komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a čtyřlůžkový suite s oddělenou ložnicí. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, plazmovou TV, telefonem a balkonem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili St. Stefan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu St. Stefan

Moderní hotel St. Stefan se nachází v klidné části letoviska Primorsko, cca 150m od severní pláže. Na jižní pláž dojdete pohodlnou chůzí přes centrum městečka za 5 min.

Ubytování

Hotel St. Stefan nabízí komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a čtyřlůžkový suite s oddělenou ložnicí. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, plazmovou TV, telefonem a balkonem.

Stravování

Dle nabídky CK a zájezdu, snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci, možnost dokoupení večeří (švédské stoly).

Vybavení a služby

Recepce, možnost pronájmu bezpečnostní schránky na recepci za poplatek, výtah, stylová restaurace, venkovní bar, vyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky (u bazénu zdarma), jacuzzi za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.