Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandria

Rodinný hotel Alexandria nacházející se v oblasti Primorsko nabízí svým hostům vybavené pokoje s chladničkou, venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Hotel je vhodný pro všechny věkové skupiny klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotel Alexandria

Rodinné hotely jsou vzdálené od pláže i centra letoviska Primorsko maximálně 500 m

Ubytování v hotelu Alexandria

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení pokojů hotelu Alexandria

Nabízejí svým hostům vstupní místnost s recepcí a venkovní bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená maximálně 500 m od hotelu a jižní, vzdálená maximálně 500 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Stravování

Dle CK. Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (maximální vzdálenost 700 m) restauraci Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Club Restaurant (maximální vzdálenost 700 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.