Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama penzion

Oblíbený penzion Panorama se nachází v centru města na pěší zóně. Nachází se přímo u jižní pláže letoviska Primorsko. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Panorama

Oblíbený penzion Panorama se nachází v centru města na pěší zóně. Nachází se přímo u jižní pláže letoviska Primorsko.

Okolí penzionu Panorama a letoviska

Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Stravování

Dlke ck, Vlastní, možnost dokoupení stravování formou švédských stolů v nedaleké restauraci.

Ubytování

Standardně vybavené, prostorné 2lůžkové pokoje s možností přistýlky a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, rychlovarnou konvicí, lednicí a balkonem, společná žehlička se žehlicím prknem na chodbě.

Vybavení

rychlovarná konvice, lednice, balkon

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.