Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Clubhotel Miramar

Hotel Clubhotel Miramar je nejlepší hotel ve středisku Obzor, nacházející se přímo u pláže, doporučujeme všem věkovým kategoriím. Oblast Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Clubhotel Miramar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Clubhotel Miramar

Hotel Clubhotel Miramar je nejlepší hotel ve středisku Obzor, nacházející se přímo u pláže, doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Poloha hotelu Clubhotel Miramar

Clubhotel Miramar hotel, otevřený v roce 2006, je situován přímo u pláže s pozvolným vstupem do moře, ve vzdálenosti 700 m od obchodního centra střediska a 65 km od letiště v městech Varna a Burgas.

Vybavení

velká hala s recepcí, dva velké bazény, dětský bazén, krytý bazén, hlavní bufetová restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, volejbal, posilovna, šipky, střelba ze vzduchovky, stolní tenis, WiFi v celém hotelu (za poplatek), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, animace.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje s možností 1přistýlky pro dítě nebo dospělého mají telefon, SAT/TV, klimatizaci, lednici, trezor (za poplatek), koupelnu/WC, vysoušeč vlasů a balkon s výhledem na moře, bazén a okolí.

Stravování

all inclusive

Snídaně

bufetové

Obědy

bufetové

Večeře

bufetové

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

All inclusive

Dle ck, formou plné penze, včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby. Možnost večeře v restauracích s obsluhou (italská nebo bulharská kuchyně 1×za pobyt), nutná předchozí rezervace.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, vybrané druhy sportů, kulečník, sauna, masáže, kadeřník, salon krásy, řada obchodů a půjčovna aut, WiFi v celém hotelu.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek apartmány (2 oddělené místnosti)s možností až tří přistýlek...

HotelVstupní hala, recepce, 2 výtahy, směnárna,hlavní restaurace, 3 tematické restaurace, lobby bar, plážový bar, obchody, WiFi ve společných prostorách,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.