Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alba

Dovolená plná zážitků v komfortním hotelu. Hotel Alba leží na lehce se svažující písečné pláži, cca 100 m. Přímo v pulzujícím městě. Země - Sluneční pobřeží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Alba:

Dovolená plná zážitků v komfortním hotelu. Hotel Alba leží na lehce se svažující písečné pláži, cca 100 m. Přímo v pulzujícím městě.

Vybavení:

Hotel Alba má 283 pokojů. Výtahy. Recepce, internetový koutek (za poplatek), bufetová restaurace a terasa, restaurace á-la-carte (za poplatek), bary, kavárna, minimarket. Sport a zábava: Sport/aktivity : sladkovodní bazén s barem a terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, (na pláži za poplatek). Ručníky u bazénu na kauci. Posilovna v ceně. Biliár za poplatek. Na veřejné pláži široké spektrum sportovního vyžití.

Zábava :

bary, taverny, diskotéky na Slunečním pobřeží. Wellness tip : masáže za poplatek. Pro rodiny : dětský bazén, dětské hřiště. Parkování: omezený počet parkovacích míst bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B/A2K): sedací kout, koberec, chladnička, klimatizace, trezor za poplatek, sat. TV, telefon, vana, WC, fén a balkon. A2B: vana i sprcha, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje. A2K: vyšší patra s výhledem na moře, komfortnější. Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné pokoje (A2C): 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice, vana, jinak jako dvoulůžkové pokoje.

Stravování :

Dle ck, polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Nově zrekonstruovaný se nachází přímo u hlavní promenády v srdci Slunečného pobřeží. V centru letoviska se setkáte s velkým množstvím nočních klubů,...

Popis hoteluBlízko pláže a místních obchodů v centru letoviska. Dětský bazén s miniskluzavkami. Pěkné rodinné pokoje. Polohav centru letoviska Slunečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.