Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Žeravi

Hotel Žeravi je novinkou v naší nabídce. Elegantní hotel jen pár metrů od krásné písečné pláže letoviska Primorsko, příjemná atmosféra, komfortní ubytování, kvalitní služby. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo u hotelu (cca 20 m). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Žeravi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Žeravi

Novinkou a velkým lákadlem v naší nabídce je hotel Žeravi Club, který svou architekturou v podobě rozmáchlých ptačích křídel odkazuje na svůj název – Jeravi totiž bulharsky znamená jeřábi. Jedná se již čtvrtý klubový hotel v Bulharsku a díky našim bohatým zkušenostem nabízí vše, co od správného klubu očekáváte – kvalitní ubytování, pestrou stravu, služby na úrovni, skvělou cenu a samozřejmě také české animační programy pro děti i dospělé. Děti navíc mohou využít nedaleký Dětský klub a večer společně s rodiči navštívit populární večerní představení v Centru animačních programů.

Pláž u hotelu

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 80 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 300 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.  Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro vybrané zájezdy SLUNEČNÍKY ZDARMA (detailní info zašleme emailem). Objednnány jsou pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor pro vybrané zájezdy) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Žeravi se nachází v severní části Primorska, v bezprostřední blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 200 m od centra letoviska.

Stravování

Dle zájezdu a CK, služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, pozdní odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusky), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauraci v době od 9:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování v hotelu Žeravi

Klimatizované (klimatizace zdarma) a komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet (za poplatek), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. V hotelu Žeravi jsou k dispozici i studia S 2+2 (jedna prostorná obytná místnost s balkonem s výhledem na moře) a junor suity JS 2+2 (ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem a balkonem s výhledem na moře). Studia a suity jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet (za poplatek), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí. Součástí hotelu je také dvoupodlažní depandance s pokoji kategorie Economy rooms, které vám nabízíme za zvýhodněnou cenu (viz ceník). Pokoje „Economy rooms“ (bez klimatizace) s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy) a chladničkou. Některé s možností jedné přistýlky.

Vybavení

Klimatizovaná vstupní hala s recepcí, trezory v recepci za poplatek, výtah, lobby bar, restaurace s terasou, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), barbecue, venkovní bazén s dětskou částí, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu zdarma, bar u bazénu, fitness a stolní tenis za poplatek, multifunkční sportovní hřiště (fotbal, volejbal), společenské hry, animační programy pro děti a dospělé v češtině, konferenční sál, prádelna, parkoviště. V recepci hotelu Žeravi si můžete zdarma zapůjčit Baby Phone, nádobu na ohřev dětských lahví (u obou vratná kauce cca 15 EUR) a dětskou postýlku (dětskou postýlku nutno předem objednat). Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).

Upozornění: Výše uvedený popis je platný pro vybrané zájezdy, u některých nemusí být všechny služby dostupné.

Doplňkový popis

Doporučení pro hotel Žeravi

Hotel Žeravi je novinkou v naší nabídce. Elegantní hotel jen pár metrů od krásné písečné pláže letoviska Primorsko, příjemná atmosféra, komfortní ubytování, kvalitní služby.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo u hotelu (cca 20 m). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Žeravi se nachází v severní části letoviska a v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m od pláže).

Stravování

Snídaně se podává formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Hotel Žeravi - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou, trezorem (za poplatek), bezdrátovým internetem a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor v recepci za poplatek, výtah, restaurace s terasou, lobby bar, sky bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, za poplatek – aromaterapie, fyzioterapie, anticelulitidní masáže, klasická masáž, lékař, prádelna, čistírna, půjčovna aut, obchody, zdarma – biliár, stolní tenis, šipky, internetová místnost, parkoviště. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (dětskou postýlku nutno předem objednat). Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.