Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magnoliite

Hotel Magnoliite se nachází cca 2000 m jižně od centra městečka Primorsko a cca 200 m od velké písečné pláže (vlastní přístup na pláž). Zdarma je zajištěna autobusová doprava do Primorska z parkoviště u hotelu – dvakrát týdně.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magnoliite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Magnoliite

Příjemná a klidná atmosféra, velmi kvalitní služby, komfortní ubytování, relaxační programy – to vše činí z hotelového komplexu Magnoliite velmi vyhledávanou kapacitu.

Pláž

Široká písečná pláž (vzdálená cca 200 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Magnoliite se nachází cca 2000 m jižně od centra městečka Primorsko a cca 200 m od velké písečné pláže (vlastní přístup na pláž). Zdarma je zajištěna autobusová doprava do Primorska z parkoviště u hotelu – dvakrát týdně.

Stravování

Služby All Inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně: 07:00–10:00 h, oběd: 12:30–14:30 h, večeře: 18:30–21:30 h), občerstvení v denním baru a v baru u bazénu v době od 11:00 do 17:00 h – káva, čaj, zákusky a ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety, v době od 10:00 do 23:00 h – neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Hotel Magnoliite - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny chladničkou, TV se satelitem a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Součástí hotelu je velká vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor (za poplatek), lobby bar, restaurace, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, wellness centrum, fitness, pára, jacuzzi, sauna, kadeřnictví, balneologické programy (za poplatek), badminton, fotbal, volejbal, aqua-aerobic, biliár, stolní tenis (zdarma), zahrada, dětské hřiště, animační programy (ve francouzštině).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.