Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Útulný rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází cca 250 m od centra prázdninového střediska Svatý Vlas a moderně vystavěné pobřežní maríny, která je ideálním místem pro večerní procházky a posezení, díky skvělým barům a restauracím. Oblast je proslulá svojí krásnou pláží s jemným pískem a postupným vstupem do moře. Pravidelná autobusová doprava, zastávka vzdálena cca180m zabezpečuje spojení do střediska Slunečné pobřeží a Nessebaru. Svým klientům nabízí příjemnou a klidnou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Panorama

útulný rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází cca 250 m od centra prázdninového střediska Svatý Vlas a moderně vystavěné pobřežní maríny, která je ideálním místem pro večerní procházky a posezení, díky skvělým barům a restauracím. Oblast je proslulá svojí krásnou pláží s jemným pískem a postupným vstupem do moře. Pravidelná autobusová doprava, zastávka vzdálena cca180m zabezpečuje spojení do střediska Slunečné pobřeží a Nessebaru. Svým klientům nabízí příjemnou a klidnou atmosféru.

Vybavenost

recepce, směnárna, restaurace s terasou, bar, bazén, bar u bazénu. Dětský koutek u bazénu. Internetové připojení na recepci za poplatek. Připojení WIFI v lobby baru a restauraci zdarma. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování

klimatizované pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení (koupelnu se sprchou a WC), miniledničku, SAT TV a balkon. Některé pokoje hotelu Panorama mají výhled na moře.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž u hotelu Panorama

krásná písečná pláž s jemným pískem je vzdálená asi 150 metrů od hotelu.

Sport a zábava

vhodné pro rodiny s dětmi a osoby hledající klid a relaxaci.

Aktuální popis od CK

PolohaOblíbený hotel se nachází přímo nad jižní pláži (na pláž vede schodiště) v centru rušného letoviska (bary, diskotéky, obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.