Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pomorie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pomorie, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Hotel Pomorie*** je součástí hotelového komplexu Pomorie v letovisku Pomorie. Komplex je vyhlášen balneologickými léčebními procedurami. Léčí se tu onemocnění pohybového ústrojí, periferní nervové soustavy, lupenka a jiné kožní choroby, onemocnění dolních a horních cest dýchacích, gynekologické nemoci apod.

Pláž

Jsou zde k dispozici dvě pláže – jižní a severní. Jižní pláž (vzdálenější od hotelu, v novém městě) je písečná (přírodní železitý písek hnědé barvy), velmi prostorná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená od hotelu cca 300 m) je písečná (v jižní části mušličková) a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Na pláži možnost pronájmu vodních kol, vodních skútrů a vodních lyží (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Pomorie*** se nachází v bezprostřední blízkosti moře a je vzdálen od centra města a severní pláže cca 300 m.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Hotel Pomorie - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC)jsou vybaveny telefonem, TV a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hotelový bar, restaurace, kavárna s cukrárnou, lobby bar, noční bar, restaurace typu taverny, obchod se suvenýry, konferenční sál, balneologické centrum zaměřeno na léčbu pohybového ústrojí, periferního nervového systému, kožních onemocnění, onemocnění dolních a horních cest dýchacích, krytý bazén (25 x 12,5 m), venkovní bazén s mořskou vodou (v hotelu Pomorie Beach***+), slunečníky a lehátka u bazénu za poplatek, sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetický salón.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Svatý Konstantin a Helena. Moderní hotelový komplex leží přímo u písčité pláže. Díky své výborné poloze je z hotelu nádherný výhled...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.