Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Nesebar Palace

Moderní resort Sol Nesebar Palace je umístěn v udržované zahradě a je obklopen zeleným parkem. Leží v těsné blízkosti písečné pláže v jižní části nového Nessebaru. Od staré historické části města Nessebar je vzdálen cca. 2 km. Součástí komplexu je nově postavený aquapark pro dospělé, několik restaurací a barů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Nesebar Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sol Nesebar Palace

Hotel Sol Nesebar Palace je součástí hotelového komplexu Sol Nesebar Resort, skládající se celkem ze tří hotelů (dále hotely Sol Nesebar Bay & Mare****). Hotelový komplex Sol Nesebar Resor je umístěn v rozsáhlé zahradě a je obklopen zeleným parkem. Leží v těsné blízkosti písečné pláže v jižní části nového Nesebaru. Od staré historické části je vzdálen cca 2 km. Součástí komplexu je nově postavený aquapark pro dospělé, několik restaurací a barů. Od letiště v Burgasu se nachází cca40 min. jízdy. Do historického města Nesebar je to cca 2 km, do kterého se můžete dopravit např. lodním taxi. Vzdálenost od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 40-45 min. Do historického města Nesebar je to cca 2 km, do kterého se můžete dopravit např. lodním taxi.

Pláž

Hotelový kompolex Sol Nesebar Palace leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunná terasa přímo u pláže s lehátky a slunečníky pro hotelového hosty zdarma. Lehátka a slunečníky přímo na pláži na pláži za poplatek. Bar na slunné terase součástí program All inclusive (10:00-18:00). Plážové ručníky zdarma (za vratnou kauci). Vodní sporty za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, balkon, klimatizace, sat. TV, telefon, minibar (konzumace za poplatek), Wi-Fi připojení zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek. Pokoj s výhledem na moře za příplatek 220 Kč/osoba/den. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.

Vybavení hotelu Sol Nesebar Palace

Vstupní hala s recepcí, restaurace, výtah, lobby bar, Wi-Fi připojením zdarma, bar u bazénu, bar na slunné terase u pláže, vnitřní a venkovní bazén s dětskou částí, aquapark pro dospělé i děti, slunná terasa (20 m od pláže), lehátka a slunečníky u bazénu a na slunné terase zdarma, plážové ručníky zdarma (na kauci). Dětské hřiště, směnárna, minimarket, konferenční sál.

Služby zdarma

Dle ck: Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (4-12 let), volejbalové, basketbalové a fotbalové hřiště, fitness, šipky, stolní tenis, aquapark pro dospělé i děti, Wi-Fi připojení ve společných prostorách.

Služby za poplatek

SPA centrum, lékař, internetové kouty, 3 tenisové kurty, lekce tenisu, půjčovna kol, minigolf, noční klub VIVA, kulečník, skákací hrad, motokáry, hlídané parkoviště, minimarket, místnost s elektronickými hrami, vodní balóny a vodní skutry pro děti ve večerních hodinách.

Stravování

Dle ck: ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bufetu se specialitami bulharské a mezinárodní kuchyně. Nápojový bufet obsahuje minerální vody a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře místní točené pivo a víno. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00), svačiny (10:00–12:30), odpolední káva, čaj, moučníky a dezerty (15:00–17:00). Zmrzlina (10:00–16:30), večerní občerstvení (22:00-23:00). Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel Sol Nesebar Palace je součástí hotelového komplexu Sol Nesebar Resort, skládající se celkem ze tří hotelů (dále hotely Sol Nesebar Bay &...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.