Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Com

Hotel Com je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování, služby ultra all inclusive, plážový servis zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku Albena. Hotel pro aktivní mladé klienty ve věku od 18 do 30 let (?-you Club).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Com, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Com

Hotel Com je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí hotel Com komfortní ubytování, služby ultra all inclusive, plážový servis zdarma a bohatý výběr doplňkových služeb v letovisku Albena. Hotel pro aktivní mladé klienty ve věku od 18 do 30 let (?-you Club).

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře je vzdálená cca 950 m od hotelu, autobusová doprava na pláž zdarma, slunečník, dvě lehátka a dvě matrace na každý pokoj na pláži zdarma, bar na pláži (v rámci programu ultra all inclusive a v době od 11:30 do 16:30 h). Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary (vše za poplatek).

Poloha hotelu Com

Hotel Com je situován do prostředí přírodní parkové zeleně a je vzdálen cca 950 m od pláže. V letovisku je zdarma zajištěna pravidelná autobusová doprava (Shuttle Bus každých 30 min v době od 11:30 do 16:30h) na pláž.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:00 do 14:30 h, večeře v době od 18:00 do 21:30 h), dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních a vybraných zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru v době od 10:00 do 02:00 h a v baru u bazénu v době od 10:00 do 24:00 h. Součástí ultra all inclusive programu je i plážový bar "Havana" (od 11:30 do 16:30 h). Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování v hotelu Com

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a telefonem. Trezor a chladnička za poplatek (chladničku nutno předem objednat). Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), bezdrátový internet zdarma (ve společných prostorách a u bazénu), klimatizovaná restaurace s terasou, diskotéka (hotelová diskotéka je velmi oblíbená), lobby bar, internetový koutek za poplatek, bar u bazénu, plážový bar, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečník, dvě lehátka a dvě matrace na každý pokoj u bazénu zdarma, amfiteátr, bohaté animační programy. Dále hotel Com nabízí zdarma fitness a využití volejbalového hříště, za poplatek - stolní tenis, lukostřelba, horolezeckou stěnu apod. K dispozici je zde i tenisový kurt (pronájem a zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek). Hotel Com se nachází jen 200 m od balneologického centra.

Aktuální popis od CK

StřediskoAlbenaPolohaV parku 900 m od pláže a 600 m od centra letoviska. Letiště Varna je vzdáleno cca 40 km.VybaveníVstupní hala s recepcí, lobby bar,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.