Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aurora

Hotel Aurora je populární a cenově dostupný hotel. Poloha klidná, široká, lehce klesající pláž cca 600 m. Zastávka linkového autobusu nebo mini vláčku (za poplatek) cca 100 m. Centrum Sv. Konstantin a Helena cca 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aurora, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Aurora:

Hotel Aurora je populární a cenově dostupný hotel.

Poloha:

klidná v letovisku Sv. Konstantin a Helena, široká, lehce klesající pláž cca 600 m. Zastávka linkového autobusu nebo mini vláčku (za poplatek) cca 100 m. Centrum cca 500 m.

Vybavení:

105 pokojů na 6 poschodích. Výtah, přijímací hala s recepcí a trezory za poplatek, restaurace, bar.

Sport a zábava:

Sport/aktivity : v udržované zahradě 2 sladkovodní bazény s terasou na opalování a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku, na pláži za poplatek. Posilovna a stolní tenis bez poplatku. Badminton, biliár, šipky, šachy a kola za poplatek. Wellness tip : krytý bazén, vířivka. Masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : dětský bazének. Parkování: omezený počet míst pro hotelové hosty bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí. Upozornění při rezervaci: hotel otevřen od 1.5.2011.

Ubytování v hotelu Aurora

příjemně zařízené - chladnička, klimatizace, telefon, sat. TV, vana, bidet, fén, WC, balkón, župany k zapůjčení (poplatek).

Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje obsazené jednou osobou.

Rodinné pokoje (A2B): jako A2A, o něco větší.

Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dle ck, volitelně polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu. All Inclusive : snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-23 hod. Hamburgery, hot dogy, moučníky a ovoce 11-17 hod. Plážový servis (1 slunečník+ 2 lehátka na pokoj u bazénu bez poplatku). Aktivity: biliár, šipky, šachy, badminton a kola.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluCenově příznivý hotel pro celou rodinu. Klidné prostředí letoviska Sveti Konstantin. Polohaklidná, centrum letoviska Sveti Konstantin cca 500 m....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.