Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Bor

Oblíbený hotel v samém srdci Slunečního pobřeží, pouze 150 metrů od pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Okolí hotelu Club Bor je rušné.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Bor, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Club Bor:

Oblíbený hotel v samém srdci Slunečního pobřeží, pouze 150 metrů od pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Okolí hotelu Club Bor je rušné.

Vybavení:

Hotel Club Bor s celkovou kapacitou 175 pokojů, jež jsou rozděleny na 5 podlažích. Je vybaven výtahy, přijímacím prostorem s recepcí a trezory k pronajmutí, restaurací, barem, obchodem se suvenýry. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky a podložky na lehátka na kauci.

Sport a zábava:

Zábava : Denní a večerní animační programy. Večerní show. Aerobic, vodní gymnastika, boccia, lukostřelba, šipky, fitness, gymnastika, stolní tenis, volejbal a vodní pólo. Za poplatek: sauna, masáže, biliár, různé vodní sporty na pláži.

Ubytování v hotelu Club Bor:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Koberec, chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén, balkon. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A) Master suite (A2D/A3D): Prostornější, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A).

Rodinné pokoje (A2C/A3C) : 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A). Pro děti : Miniklub (od 4 do 12 let), vestavěný dětský bazén.

Stravování :

All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Zákusky a zmrzlina od 10:00 hod. do 16:00 hod.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluNedaleko písečné pláže. WiFi v celém hotelu zdarma. Široká nabídka sportovního vyžití. Polohacentrální, s živou atmosférou. Restaurace, bary a...

Poloha- Centrum Slunečného pobřeží cca 100 m - Restaurace, bary a obchůdky cca 100 m - Letiště Burgas cca 30 km Pláž- Písčitá pláž cca 150 m - Od hotelu...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.