Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlas

Hotel Atlas leží uprostřed zeleně ve vzdálenosti 350 m jihozápadně od rušného centra letoviska Zlaté písky a cca 18 km od letiště ve Varně. Krásná písečná pláž je cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Atlas

Hotel Atlas leží uprostřed zeleně ve vzdálenosti 350 m jihozápadně od rušného centra letoviska Zlaté písky a cca 18 km od letiště ve Varně.

Pláž

Krásná písečná pláž je cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Atlas

Prostorná hala, TV kout, obchod se suvenýry, lobby bar, venkovní a krytý bazén, bazén pro děti, dětský klub, kadeřník, bezdrátový internet v hale zdarma, internet v business centru za poplatek, lázně, bar u bazénu, lékařská služba, hlavní bufetová restaurace a restaurace s obsluhou.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají SAT-TV, minibar, klimatizaci, trezor za poplatek, koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC a balkon s výhledem směr moře a do parku.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení formy stravování all-inclusive. Restaurace s obsluhou nabízí asijskou kuchyni.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Zlaté písky. Jeden z nověji postavených hotelů v oblasti Zlaté Písky se nachází 350 metrů od samotného centra a 350 metrů od široké...

PolohaHotel Atlas je obklopen parkovou zelení, leží v mírném svahu a nachází se cca 250 m od centra letoviska a cca 300 m od pláže. Klientům nabízí...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

StřediskoZlaté PískyPolohaHotel je umístěn v zahradě, v klidné části letoviska, cca 350 m jihozápadně od centra, cca 300 m od aquaparku a cca 30 km od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.