Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kristal

Hotel Kristal se nachází v zahradě v jihozápadní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 350 metrů od rušného centra a cca 30 km od letiště ve Varně. Písečná pláž je cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kristal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kristal

Hotel Kristal se nachází v zahradě v jihozápadní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 350 metrů od rušného centra a cca 30 km od letiště ve Varně.

Pláž

Písečná pláž je cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Kristal

Hala s recepcí, směnárna, restaurace s venkovní částí, lobby bar, bezdrátový internet WI-FI za poplatek, trezory, lázeňské centrum, obchod, bar u bazénu a bazén s dětskou částí, vnitřní bazén s vířivkou.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo) mají vlastní příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, klimatizaci, minilednici, a balkon s výhledem na bazén a do zahrady a okolí.

Stravování

Dle zájezdu, all inclusive formou plné penze, vč. odpoledního občerstvení. Nápoje jsou servírovány od 10:00 do 23:00.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Zlaté písky. Moderně vybavený hotelový komplex se nachází v zahradě, v jihozápadní části střediska Zlaté písky, ve vzdálenosti asi...

Popis hoteluHotel obklopen zelení. Nabídka pozdní snídaně. Poloharestaurace, bary a nákupní možnosti cca 150 m od hotelu. Plážpísečná pláž vzdálená cca 450 m...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.