Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrisantema

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami v této kategorii. Svým klientům nabízí komfortní ubytování, služby all inclusive a pohodu letoviska Slunečné pobřeží. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Chrisantema, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Chrisantema

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami v této kategorii. Svým klientům nabízí komfortní ubytování, služby all inclusive a pohodu letoviska Slunečné pobřeží. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Chrisantema se skládá ze dvou propojených budov. Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen od pláže cca 200 m.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci, občerstvení (sendviče, zmrzlina, zákusky) na terase, v lobby baru a v baru u bazénu, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:00 do 24:00 h.

Hotel Chrisantema - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč vhodný pouze pro děti).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby bar, trezor v recepci za poplatek, hlavní restaurace, rybí restaurace, restaurace a la carte (není součástí služeb all inclusive), kuřecí grilbar, pizzerie, obchody, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vodní bar, dětský koutek, fitness (zdarma), jacuzzi, sauna, tenisový kurt (vše za poplatek), dětský klub, kasino, animační programy, tematické večery, České informační centrum.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

StřediskoSlunečné popbřežíPolohaHotel se nachází ve velké zahradě, vcentrální části střediska, v blízkosti obchodního centra a cca 1500 metrů od městečka...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.