Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perla Sun Park Hotel

Hotel Perla Sun Park Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jižní pláže (odděluje ho řeka, k pláži jezdí i přívoz zdarma). Bezprostřední blízkost pláže, příjemná atmosféra, kvalitní služby, komfortní ubytování, opakovaný vstup do Aquaparku v letovisku Primorsko pro děti zdarma – to vše činí z hotelu Perla Sun Park, velmi vyhledávanou kapacitu

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perla Sun Park Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Perla Sun Park Hotel

Bezprostřední blízkost pláže, příjemná atmosféra, kvalitní služby, komfortní ubytování, opakovaný vstup do Aquaparku v letovisku Primorsko pro děti zdarma – to vše činí z hotelu Perla Sun Park, velmi vyhledávanou kapacitu

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel Perla Sun Park Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti jižní pláže (odděluje ho řeka, k pláži jezdí i přívoz zdarma).

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), dopolední a odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 h.

Hotel Perla Sun Park Hotel - ubytování

Pokoje s balkonem (vždy alespoň boční výhled na moře) a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i rodinné pokoje (FR). Tyto mají navíc oddělenou ložnici. Maximální obsazenost 4 dospělí; 3 dospělí a 2 děti; 2 dospělí a 3 děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci (za poplatek), směnárna, restaurace, lobby bar, panoramatický bar s terasou, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, denní bar u bazénu, SPA centrum (za poplatek), dětský koutek, jacuzzi, stolní tenis, biliár (za poplatek), obchod. Součástí hotelu je i sportovní centrum (tenisové kurty, fitness, multifunkční hřiště – vše za poplatek) vzdálené cca 250 m od hotelu.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Burgas / Primorsko. Hotel Perla Sun Park se nachází jen pár metrů od jižní písčité pláže a zároveň nedaleko živého letoviska Primorsko....

StřediskoPrimorskoPolohaHotel se nachází u jižní pláže v Primorsku, cca 600 m od centra letoviska a cca 60 km od letiště Burgas.VybaveníVstupní hala,...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.