Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kosko

Hotel Kosko se nachází v centru prázdninového střediska Černomorec, 250 metrů od pláže. Hotel disponuje pokoji pro 2 až tři osoby  ale i rodinnými pokoji a apartmány pro 4 až 5 osob. Pobyt v hotelu Kosko můžeme doporučit všem klientům, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kosko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kosko

Příjemný moderní hotel nacházející se v srdci letoviska Černomorec cca 250 m od pláže.

Ubytování v hotelu Kosko

Ubytování je zajištěno v pokojích pro 2-4 osoby (3. a 4. lůžko může být formou rozkládacího gauče) s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV a balkónem. K dispozici rodinné pokoje a apartmá pro 4-5 osob. Všechny pokoje mají KLIMATIZACI ZDARMA!

Vybavení

Hotel Kosko má vlastní recepci, restauraci, bar, Wi-Fi (bezplatně) ve všech prostorách hotelu včetně pokojů, venkovní terasu s bazénem (lehátka u bazénu zdarma). Ubytování je ideální pro všechny věkové kategorie včetně rodin s dětmi.

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci, polopenze - snídaně a servírované večeře o 3 chodech - salát, hlavní jídlo, dezert, voda nebo džus.

Aktuální popis od CK

Polohapříjemný moderní hotel nacházející se v srdci letoviska cca 350 m od plážeUbytovánízajištěno v pokojích pro 2-4 osoby (3. a 4. lůžko může být formou...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.