Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Laguna Garden

Hotel Laguna Garden je charakteristický svou terasovitou architekturou. Svým klientům nabízí kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru, ubytování jen pár metrů od pláže, slunečník a dvě lehátka na pláži zdarma. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Albena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Laguna Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Hotel Laguna Garden je charakteristický svou terasovitou architekturou. Svým klientům nabízí kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru, ubytování jen pár metrů od pláže, slunečník a dvě lehátka na pláži zdarma. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Albena.  

Pláž

Široká, velmi prostorná pláž, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečník a dvě lehátka na každý pokoj na pláži zdarma. Vodní sporty, tobogan, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha hotelu Laguna Garden

Nachází se v centrální části letoviska a je vzdálen cca 150 m od pláže.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), občerstvení v lobby baru a v baru u bazénu (káva, čaj, zákusky a ovoce), občerstvení v denním baru (káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina, salátový bufet, pizza, špagety), neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 h.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastní vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky.

Hotel Laguna Garden - vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, klimatizovaná restaurace, lobby bar, cukrárna, denní bar, venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, matrace za poplatek, fitness a stolní tenis za poplatek, animační programy pro děti a dospělé, klimatizovaný animační sál, dětský klub, bezdrátový internet zdarma (ve společných prostorách), obchod se suvenýry. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete balneologické centrum „Medika“.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Albena. Hotelový komplex Laguna Garden se nachází v centrální části oblasti Albena, která je oblíbená a vyhledávaná pro svoji...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.