Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Car Kalojan

Dvou a třílůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, účelně vybavené standardním nábytkem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Každý pokoj v hotelu Car Kalojan má k dispozici vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Oblast - Primorsko, Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Car Kalojan, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Car Kalojan

Dvou a třílůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, účelně vybavené standardním nábytkem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Každý pokoj v hotelu Car Kalojan má k dispozici vlastní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Oblast - Primorsko, Bulharsko.

Pláž u hotelu Car Kalojan

Severní (vzdálená cca 150m) i jižní (vzdálená cca 600m) pláž jsou rozlehlé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Samozřejmostí jsou plážové bary a občerstvení. Za poplatek si lze zapůjčit lehátka a slunečníky a vybrat si z široké nabídky vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.