Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bulgaria Hotel

Rodinný hotel Bulgaria se nachází v severní části Primorska, cca 80-100 m od severní pláže. Centrum městečka Primorsko je dosažitelné příjemnou asi 10 minutovou procházkou, cestou můžete navštívit promenádu plnou obchůdků a hospůdek. V Primorsku jsou dvě pláže – Severní (od hotelu vzdálena cca 80 – 100 m) a Jižní – obě písečné s pozvolným vstupem do moře, široká nabídka vodních sportů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bulgaria Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bulgaria

Rodinný hotel Bulgaria se nachází v severní části Primorska, cca 80-100 m od severní  pláže. Centrum městečka Primorsko je dosažitelné příjemnou asi 10 minutovou procházkou, cestou můžete navštívit promenádu plnou obchůdků a hospůdek.

Pokoje

Moderně vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, 4lůžkové apartmány Bulgaria mají samostatnou ložnici a 2 lůžka v obývací místnosti, TV, lednice, vlastní sociální zařízení (WC/sprcha), klimatizace za poplatek. Žehlicí prkno a žehlička k dispozici v chodbě.

Vybavení hotelu Bulgaria

recepce, sezónní restaurace, TV koutek, bar, možnost půjčení stolních her, menší terasa s posezením.Služby za poplatek: kulečník.

Stravování

Dle ck a zájezdu

Pláž

V Primorsku jsou dvě pláže – Severní (od hotelu vzdálena cca 80 – 100 m) a Jižní – obě písečné s pozvolným vstupem do moře, široká nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.