Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radost

Jednoduchý rodinný penzion se nachází 350 m od severní pláže a 550 m od  jižní pláže v oblíbeném letovisku Primorsko. Ubytování doporučujeme především  méně náročným klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Radost, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Radost

Jednoduchý rodinný penzion Radost se nachází 350 m od severní pláže a 550 m od jižní pláže v oblíbeném letovisku Primorsko. Aquapark Aqua Planet  je od penzionu vzdálený cca 600 m, hlavní ulice s nejbližšími obchody, restauracemi a kavárnami asi 100 m. Ubytování doporučujeme především méně náročným klientům.

Informace k ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky: sociální zařízení (WC, sprcha), SAT/TV, lednice, klimatizace, balkon nebo terasa

Vybavení a služby penzionu Radost

Wi-Fi ve společných prostorách, zahrada

Stravování

Dle ck: Vlastní.
Snídaně - kontinentální servírované.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) SAT/TV, lednice, Wi-Fi balkon nebo terasa Vybavení Wi-Fi ve...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.