Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melnicata

Elegantní a komfortní hotel Melnicata nacházející se na okraji Nessebaru poskytuje svým hostům úžasný výhled na historickou část města. Hotel s romantickou atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, včetně rodin s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melnicata, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Melnicata

Hotel Melnicata se nachází na okraji Nového Nesebru na začátku šíje vedoucí do Strarého Nesebru s krásným výhledem na historickou část a je vzdálen cca 300 m od městské (jižní) pláže a cca 1000 m od centra Starého Města.

Vybavení hotelu Melnicata

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (ve společných prostorách) zdarma, restaurace a la carte se zahradou, vinárna, lobby bar, výtah, venkovní bazén, lehátka u bazénu, prádelna za poplatek, konferenční sál, parkoviště.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány  a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou, trezorem a Wi-Fi. Možnost dvou přistýlek (maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti).

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu se podávají v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří (servírované).

Pláž

Městská pláž (vzdálená cca 300 m od hotelu) je velmi prostorná, písečná a svažující se postupně do moře. Severní pláž (vzdálená cca 1200 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na plážích za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.