Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iskar

Tříhvězdičkový klimatizovaný hotel Iskar se nachází 150 metrů od dlouhé písčité pláže v prázdninovém letovisku Slunečné pobřeží a nabízí svým hostům širokou škálu zábavy a vyžití jako jsou denní sportovní animace pro dospělé i děti, Klub Happy Events zdarma, plážový volejbal, fotbal, venkovní bazén s pěti topogány a další. Hotel doporučujeme všem klientům i rodinám s dětmi, pro které je zde vytvořeno plnohodnotné zázemí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iskar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a Vybavení hotelu Iskar

Hotel se nachází cca 150 m od dlouhé a široké písečné pláže, v letovisku Slunečné pobřeží. Letiště v Burgasu vzdálené 35 km. Vybavení: Klimatizovaný hotel nabízí svým hostům 65 studií, 38 dvoulůžkových pokojů a 30 apartmánů. Hosté mohou využívat restauraci s terasou, lobby bar, směnárnu, lékaře, trezory k pronajmutí, malé obchůdky a internet (za poplatek). Venkovní bazén s 5 tobogány. Bar u bazénu. K dispozici je také zahrada s grilem. WiFi dostupné ve vstupní hale. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování - typy a vybavení, Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, klimatizací, internetem (za poplatek), sprchou, balkonem a WC. Studia (2C/3C): prostornější. Vybavený kuchyňský koutek, posezení, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Apartmány (2D/3D): se stejným vybavením jako 2C/3C.

Sport a zábava

Denní sportovní animace pro dospělé a děti. Klub Happy Events zdarma. Basketbal, fotbal, plážový volejbal, kriket, hokej a badminton na trávě. Za poplatek: biliár, stolní tenis. Masáže (za poplatek).

Rodina a Děti

Dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let). Oddělené 2 dětské bazény (jeden je krytý). Dětské židličky a postýlky.

Stravování

Dle CK. Snídaně nebo polopenze.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel Iskar je 3* hotel, který se nachází v jižní části letoviska Slunečné pobřeží jen pár metrů od písečné pláže. Hotel nabízí ubytování ve...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.