Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Monello

Menší příjemný tříhvězdičkový hotel Monello otevřený v roce 2017, má výbornou polohu u severní pláže Primorska. od které ho dělí pouze krásné písečné duny. Ubytování doporučujeme všem, kteří ocení klidnější polohu v dostupnosti centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Monello, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Monello

Menší příjemný tříhvězdičkový hotel Monello otevřený v roce 2017, má výbornou polohu u severní pláže Primorska. od které ho dělí pouze krásné písečné duny. Centrum města s množstvím obchodů, restaurací a barů je vzdálené pouze 10 minut pěší chůze. Hosté mohou využít posezení ve dvoře hotelu. Doporučujeme stravování se snídaní nebo formou plné penze, které zahrnuje i nápoje v průběhu jídla. Strava je podávána v hotelu Primorsko del Sol vzdáleném cca 100 m. Ostatní hotelové služby (bazén, snack bar, animační programy atd.) však čerpat nelze. Ubytování doporučujeme všem, kteří ocení klidnější polohu v dostupnosti centra.

Informace k ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem na moře

Pokoje až pro 4 osoby (1 místnost) v přízemí bez výhledu na moře: sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizace, SAT/TV, lednice, rychlovarná konvice, balkon nebo terasa

Vybavení a služby hotelu Monello

Wi-Fi 

Stravování

Dle ck: Vlastní.
Snídaně – formou bufetu. Snídaně jsou podávány v hotelu Promosrko del Sol vzdáleném cca 100 m.
Plná penze s nápoji –  snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Káva, nealkoholické a vybrané místní alkoholické nápoje v době jídla. Plná penze je podávána v hotelu Primorsko del Sol vzdáleném cca 100 m.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem na moře dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek v přízemí bez výhledu na moře (1...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.