Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

BlackSeaRama Club Residence

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i negolfistům) komplexní služby na nejvyšší úrovni a ubytování v blízkosti mistrovského osmnáctijamkového hřiště BlackSeaRama Golf course, které bylo oceněno časopisem Golf Inc. Magazine´s USA jako "Best new golf course in the world for 2009". Aparthotel BlackSeaRama Club Residence a komplex BlackSeaRama Golf & Villas jsou součástí golfového resortu BlackSeaRama. Golfový resort BlackSeaRama se nachází na pobřeží Černého moře (Bulharsko), cca 7 km severně od městečka Balčik a cca 53 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 2 km od písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili BlackSeaRama Club Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu BlackSeaRama Club Residence

Aparthotel BlackSeaRama Club Residence nabízí ubytování v luxusních apartmánech Bell Tower Residence (jedna nebo dvě ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem, balkon s výhledem na záliv, každá ložnice disponuje vlastním sociálním zařízením). Apartmány jsou klimatizovány, luxusně zařízeny a vybaveny Wi-Fi , TV/SAT a telefonem. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezory v recepci za poplatek, Wi-Fi zdarma, lobby bar, Club House, restaurace, vinárna, tři venkovní bazény s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, SPA centrum (fitness, vířivka a sauna zdarma, masáže a kosmetické studio za poplatek), krytý bazén, dětské hřiště, golfová akademie, stolní tenis, tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek, business centrum, konferenční sály, amfiteátr, obchod pro golfisty, obchod, hlídané parkoviště.

Doporučení pro  BlackSeaRama Club Residence

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i negolfistům) komplexní služby na nejvyšší úrovni a ubytování v blízkosti mistrovského osmnáctijamkového hřiště BlackSeaRama Golf course, které bylo oceněno časopisem Golf Inc. Magazine´s USA jako "Best new golf course in the world for 2009". Aparthotel BlackSeaRama Club Residence a komplex BlackSeaRama Golf & Villas jsou součástí golfového resortu BlackSeaRama.

Pláž

Písečná pláž s plážovým barem je vzdálená cca 2000 m od resortu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Poloha

Golfový resort BlackSeaRama se nachází na pobřeží Černého moře, cca 7 km severně od městečka Balčik a cca 53 km severně od letiště ve Varně. Je vzdálen cca 2 km od písečné pláže.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří opět formou bufetu.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.