Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Preslav

Hotel Preslav*** je novinkou v naší nabídce. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Zlaté Písky a v blízkosti velkého přírodního parku vhodného ke sportování či procházkám a blízko pláže. Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 200 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Preslav, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Preslav

Hotel Preslav*** je novinkou v naší nabídce. Je situován do prostředí přírodní parkové zeleně letoviska Zlaté Písky a v blízkosti velkého přírodního parku vhodného ke sportování či procházkám a blízko pláže.

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 200 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Poloha

Hotel Preslav se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 200 m od pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Hotel Preslav - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, chladničkou a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, lobby bar, restaurace, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, za poplatek – internetový koutek, fitness a biliár, parkoviště.

Aktuální popis od CK

Poloharodinný penzion se nachází 250 m od písečné pláže v nové části Nessebru a 100 m od hlavní obchodní ulice, cca 1,5 km od historického Nessebru. Do...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.