Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nordik

Penzion Nordik se nachází v klidné severní části letoviska Primorsko a je vzdálen cca 150 m od severní písečné pláže, cca 200 m od centra letoviska a cca 400 m od jižní pláže. Penzion Nordik je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od severní pláže, dětský klub v češtině v bezprostřední blízkosti penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nordik, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro penzion Nordik

Penzion Nordik je novinkou v naší nabídce. Svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu jen pár metrů od severní pláže, dětský klub v češtině v bezprostřední blízkosti penzionu a vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Penzion Nordik se nachází v klidné severní části letoviska Primorsko a je vzdálen cca 150 m od severní písečné pláže, cca 200 m od centra letoviska a cca 400 m od jižní pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 40 m).

Penzion Nordik - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou, a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. (rozkládací křeslo). Dále jsou zde k dispozici studia S 2+2 hotelového typu, která se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny TV s kabelovou přípojkou a chladničkou.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.