Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

North Beach

Hotel North Beach*** se nachází v severní části letoviska Primorsko, cca 700 m od centra letoviska a cca 200 m od severní pláže.  Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány a vybaveny moderním nábytkem, chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili North Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel North Beach

Elegantní hotel s rodinnou atmosférou, vhodný zvláště pro páry.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Hotel North Beach*** se nachází v severní části letoviska Primorsko, cca 700 m od centra letoviska a cca 200 m od severní pláže.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří servírované v hotelové restauraci nebo formou švédských stolů v restauraci Alexandria Club Restaurant (vzdálené cca 600 m).

Hotel North Beach - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) jsou klimatizovány a vybaveny moderním nábytkem, chladničkou a TV/SAT. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hotel nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), restauraci, lobby bar, noční bar, střešní venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén) SAT/TV,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.