Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Glarus Beach

Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu Glarus Beach oddělena pouze pobřežní promenádou. Centrum města  Sluneční pobřeží s možnostmi nakupování je vzdáleno jen pár minut pěšky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Glarus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Glarus Beach:

Široká pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu Glarus Beach oddělena pouze pobřežní promenádou. Centrum města  Sluneční pobřeží s možnostmi nakupování je vzdáleno jen pár minut pěšky.

Vybavení:

Hotel prošel Glarus Beach před v roce 2008 kompletní rekonstrukcí. Oblíbené a velice známé prázdninové zařízení disponuje celkem 226 pokoji. Svým hostům hotel dále nabízí výtahy, přijímací halu s posezením, recepci s trezory k pronajmutí, restauraci, TV koutek a 2 příjemné bary. Nechybí ani lékař. Ve venkovním areálu naleznete bazén s opalovací terasou a bar. Lehátka a slunečníky zde zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Zábava : V bezprostřední blízkosti hotelu Glarus Beach bohatá nabídka Slunečního pobřeží - bary, obchůdky, restaurace, noční kluby. Za poplatek: parní lázeň, masáže, vířivka, stolní tenis, fitness, biliár. Na pláži různé vodní sporty a možnost dalšího sportovního vyžití v okolí hotelu (minigolf, půjčovna kol, bowling, tenis atd.). Pro děti : Samostatný dětský bazén a dětské hřiště. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Ubytování :

Jednolůžkové pokoje (A1A): Klimatizace, posezení, telefon, chladnička, satelitní TV, dlažba, fén, sprcha, WC, balkon. Dvoulůžkové pokoje (A2A): Stejné vybavení jako jednolůžkové pokoje (A1A), navíc rozkládací pohovka. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů jako Úsporný tip (A2S), jež disponují stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B): Klimatizace, posezení, rozkládací pohovka, telefon, chladnička, satelitní TV, dlažba, fén, sprcha, WC, balkon s přímým výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2D/A3D): 2 pokoje s propojovacími dveřmi. Telefon, chladnička, fén, klimatizace, satelitní TV, dlažba nebo koberec, sprcha, WC, balkon. Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): Ve vedlejší budově. Klimatizace, rozkládací pohovka, telefon, chladnička, satelitní TV, dlažba, fén, sprcha, WC, balkon. Strana k moři.

Stravování :

Snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Možnost dokoupení All You Can Drink (místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 14:00 hod. do 21:00 hod.).

Aktuální popis od CK

HotelVstupníhala,recepce, směnárna, výtah,restaurace, bar u bazénu, snack bar, obchody, wifi v celém hotelu zdarma; za poplatekparkoviště. Bazén, dětský...

Popis hoteluDobře zavedený hotel v samém centru letoviska. Bohaté vyžití v blízkém okolí. Příznivá dovolená pro mladé. Polohacentrum letoviska Slunečné...

DoporučeníPěkný komplex u písčité pláže vhodný pro rodiny s dětmi, krásný výhled na dlouhou pláž, klidnější prostředí na okraji letoviska.ObsazeníXX / XXx /...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.