Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Parkhotel Golden Beach

Hotel s příjemnou atmosférou umístěný nedaleko pláže, v klidné části asi 1 km od centra jinak živého letoviska Zlaté písky, kde naleznete mnoho nákupních možností i rušný společenský život. Dle ck možnost dokoupit dokoupit program all inclusive i na pláži.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Parkhotel Golden Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Parkhotel Golden Beach

Hotel Parkhotel Golden Beach se nachází asi 200 m od dlouhé písečné pláže, v druhé linii, přístup na pláž po schodech. Do centra letoviska Zlaté písky je  asi 1 km, od letiště Varna 25 km.

Vybavení hotelu Parkhotel Golden Beach

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, vnější bazén, vnitřní bazén, bar u bazénu, a la carte restaurace, bar na pláži (za poplatek), stolní tenis, animační programy, plážové osušky - nutná záloha, minigolf.

Ubytování

Klimatizované pokoje, koupelna, WC, SAT/TV, balkon, minibar (za poplatek),

Stravování

Dle ck: all inclusive - plná penze formou bufetu v hlavní restauraci, 4x týdně tematické večeře, občerstvení v baru u bazénu – teplé a studené snacky, zmrzlina, ovoce v době 10.00-11.00 hod. a 15.00–17.00 hod., neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v době 10.00–23.00 hod. v lobby baru a v baru u bazénu.
Za poplatek lze all inclusive rozšířit o služby na pláži: lehátka a slunečníky zdarma, konzumace v plážovém baru Rolba - nealkoholické nápoje, pivo, občerstvení 10.00-11.00 a 15.00-17.00 hod. - studené snacky a ovoce, lehký oběd 12.00-14.00 hod.(saláty, maso na grilu, hranolky).

Pro děti

Dětský koutek, programy pro děti.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, masáže, sauna, trezor, minibar na pokoji, dětská postýlka - na vyžádání a za poplatek na místě, nápoje 23.00-10.00 hod.

Internet

Za poplatek.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Parkhotel Golden BeachDoporučeníHotel s příjemnou atmosférou umístěný nedaleko pláže, doporučujeme dokoupit program all inclusive i na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.